Raad van bestuur

Leden

Cécile
Beutjens
Lid

Heusden-Zolder
Gepensioneerd
cecile.beutjens@skynet.be

Kris
Coemans
Lid

Tongeren
Stafmedewerker PC Munsterbilzen
kris.coemans@mc-st-jozef.be

Ann
Doucet
Voorzitter

Zoutleeuw
Senior consultant Acerta Consult
ann.doucet@acerta.be

Vital
Jans
Lid

Tongeren
Gepensioneerd diensthoofd PC Munsterbilzen

jans.vital@telenet.be

Nico
Mathias
Lid

Tongeren
Gepensioneerd diensthoofd VDAB Hasselt
nico.mathias@telenet.be

Rohnny
Peters
Lid

Kortessem
Zaakvoerder CLB Group
r.peters@clbgroup.be

Jean-Pierre
Poesen
Lid

Bilzen
Directeur Cultuurcentrum De Kimpel

jeanpierre.poesen@dekimpel.be

Nico
Schepers
Lid

Hasselt
Gepensioneerd directeur Encare
schepers-smets@skynet.be

Lisette
Stegen

Diepenbeek
Gepensioneerd leerkracht
lisette.stegen@skynet.be

Hervé
Van Eeckhoutte
Secretaris

Hasselt
Gepensioneerd accountant
herve.ve@skynet.be

Jan
Vandiest
Penningmeester

Alken
Mede-zaakvoerder Pontos bvba
jan.vandiest@mevecon.be