Directie

Directiesecretariaat

Karla
Driessen
Management assistant
Fara
Van Maele
Directie-assistent

Management

Joeri
Adams
Clustermanager Ambulante diensten

tel: 012 39 04 75
joeri.adams@intesa.be

Vital
Maesen
Clustermanager De Herkvallei

tel: 012 24 21 80
vital.maesen@intesa.be

Thomas
Mees
Adjunct clustermanager regio Borgloon

012 39 04 60

Thomas.mees@intesa.be

Sigrid
Moreaux
Clustermanager regio Borgloon

tel: 012 39 04 60
sigrid.moreaux@intesa.be

Ann
Putzeys
Clustermanager regio Hasselt

tel: 011 28 61 10
ann.putzeys@intesa.be

Jo
Van Troos
Adjunct clustermanager regio Hasselt

011/28 61 10

Jo.vantroos@intesa.be

Anne
Menten
Directeur Zorg

012 39 04 60

Anne.menten@intesa.be

Sarah
Stevens
Stafmedewerker zorg
Dieter
Tuybens
Algemeen directeur
Wendy
Van Holzaet
Financieel en facilitair directeur